Advertising
Dovada că manipulările grosolane de la televiziunea fugarului Ghiță au gir de la nivel înalt. O realizatoare România TV face training de comunicare la PNL – FOTO

Andreea Crețulescu, de la România TV, training de comunicare la PNL
Scris deEmanuel Focșan
Publicat26 mar. 2026, 22:29
SursăRealitatea Financiara
Realizatoarea Anca Alexandrescu a dinamitat campania de discreditare a lui Călin Georgescu pe care a declanșat‑o televiziunea fugarului Sebastian Ghiță. Realizatoarea emisiunii „Culisele statului paralel” a prezentat, în exclusivitate, o fotografie în care una dintre moderatoarele cunoscute de la România TV le dă lecții de comunicare oamenilor lui Ilie Bolojan din PNL Timișoara.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 20:03Piedone, mesaj devastator pentru Bolojan: „Cu asemenea reforme fără cap, nu repari statul. Distrugi o națiune întreagă!”
- 19:38FIFA, sub lupa Congresului american. Gianni Infantino trebuie să ofere explicații despre contactele cu Trump
- 19:19Carburanții se scumpesc din nou. Cât costă benzina și motorina la Petrom, OMV, MOL și Rompetrol
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News


























