Advertising
ROMGAZ A PLĂTIT ANUL TRECUT CĂTRE GUVERN 3,8 MILIARDE LEI

ROMGAZ A PLĂTIT ANUL TRECUT CĂTRE GUVERN 3,8 MILIARDE LEI
Scris de Realitatea de Giurgiu Publicat: 30 apr. 2025, 11:32
Redevențele s-au cifrat la 584,5 milioane lei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
- 13:50Pompieri români, trimiși în Franța să intervină pentru stingerea incendiilor de vegetație
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News


























