Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ ÎN FAȚA ROMÂNILOR, LA MADRID: NU NE-AM VÂNDUT, AM DUS O LUPTĂ CORECTĂ

GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ ÎN FAȚA ROMÂNILOR, LA MADRID: NU NE-AM VÂNDUT, AM DUS O LUPTĂ CORECTĂ
Scris de Realitatea de Giurgiu Publicat: 1 iun. 2025, 15:38
"Sa continuam sa fim uniti. Nu am pierdut razboiul"
Citește și
- 15:11George Simion anunță că AUR nu votează Guvernul Veștea: „Nu va beneficia de susținerea parlamentarilor AUR”
- 15:05Bolojan l-a activat pe Blaga: ce plan are cu „Buldogul” și ce rol îi pregătește în PNL
- 14:53AUR anunță „victorie” în BPR din Parlament: Audierile miniștrilor "nu vor mai fi un simulacru"
- 13:24SUA și Iranul au ajuns la un acord de principiu. Negocierile finale trebuie încheiate în 60 de zile
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News

























